Afgelopen week kregen we bericht dat het op zichzelf weer is toegestaan wedstrijden tegen andere clubs te spelen. Ons bestuur heeft zich daarop beraden en besloten dat we dit voorlopig niet gaan doen. We kiezen ervoor degenen die dat willen, eerst de gelegenheid te geven intern te spelen en wachten de ontwikkelingen rond het virus af. Voor wedstrijden elders zouden we volgens de coronaregels niet met één auto mogen reizen, wat de reis onhandig en duur zou maken. Verder is voorlopig de kans nog groot dat we met afzeggingen op het laatste moment te maken krijgen. Overigens blijkt een groot aantal andere FSB-verenigingen op dit moment ook nog geen andere teams te ontvangen. 
Kortom: eerst maar weer eens intern spelen waarbij de regels voor toegang zijn: QR-code vereist, mondkapje verplicht tijdens lopen door de zaal. 
Voor iedereen: blijf gezond en ik hoop dat ik jullie t.z.t. weer aan het bord kan treffen.

Frank Hoogenboom,
voorzitter