Beste schakers,

Afgelopen weken hebben we op locatie met een aantal mensen alvast een voorschot genomen op wat hopelijk een mooi seizoen gaat worden. Beperkingen zullen er blijven, maar het was goed elkaar weer aan het bord te treffen. Het eerste dat we nu te doen hebben, is een ledenvergadering houden. Traditioneel is die op de laatste maandag van augustus. Onze oude speellocatie, de Ontmoeting, is voorlopig gesloten en ook de voor de hand liggende uitwijk, de Nieuw Jeruzalemkerk, is op 30 augustus niet beschikbaar.

Daarom houden we onze ledenvergadering maandag 30 augustus in Buurthuis de Erven, Amstelland 2, Emmeloord. Inloop is vanaf 19.45 uur, aanvang 20 uur.
Stukken en agenda komen via de mail tot jullie.

Hartelijke groet en wellicht tot 30 augustus,

 

Frank Hoogenboom, bestuurslid